Szanowni Państwo w tym miejscu chcieli byśmy przybliżyć nieco Państwu kim jesteśmy i czym się zajmujemy.Jesteśmy gospodarstwem szkółkarskim z ponad 15 letnim doświadczeniem. Produkcją roślin zajmujemy się już od bardzo dawna, a doświadczenie jakie zdobyliśmy przez ten czas pozwala nam na produkcje roślin które są wolne od wszelkich chorób. 

Jak już wspomnieliśmy na wstępie naszym głównym zajęciem jest produkcja roślin zarówno liściastych jak i iglastych. Zajmujemy się też ich sprzedażą zarówno "na miejscu" w szkółce jak i sprzedażą wysyłkową.

Wieloletnie doświadczenie które posiadamy nie tylko w produkcji  ale także w e-handlu sprawia iż zawsze dokładamy wszelkich starań by rośliny które trafiają do Państwa były zawsze starannie zapakowane, dobrze zabezpieczone przedprzesuszeniem oraz by się przyjmowały w 100%.

Kupując w naszym sklepie internetowym kupują Państwo bezpośrednio od producenta bez zbędnych pośredników podwyższających ceny produktów, dlatego nasze sadzonki są zawsze w najlepszej jakości i w najniższych cenach.

Rośliny można nabyć zarówno u nas na miejscu w szkółce jak i poprzez sprzedaż internetową.

Ponieważ jesteśmy producentem przy zamówieniach hurtowych zawsze istnieje możliwość negocjacji ceny, w tym celu należy się z nami skontaktować pisząc maila lub dzwoniąc pod wskazany numer telefonu. 

Życzymy Państwu przyjemnych i udanych zakupów.

pozdrawiamy floora.pl