Szanowni Państwo w tym miejscu chcielibyśmy przybliżyć nieco kim jesteśmy i czym się zajmujemy.Jesteśmy gospodarstwem szkółkarskim z ponad 15 letnim doświadczeniem. Produkcją roślin zajmujemy się już od bardzo dawna, a doświadczenie jakie zdobyliśmy przez ten czas pozwala nam na produkcje roślin które są wolne od wszelkich chorób. 

Naszym głównym zajęciem jest produkcja roślin zarówno liściastych jak i iglastych. Produkujemy wszelkiego rodzaju rośliny żywopłotowe, miododajne oraz zalesieniowe, ale także byliny i krzewy ozdobne.  Zajmujemy się też ich sprzedażą zarówno "na miejscu" w szkółce jak i sprzedażą wysyłkową.

Wieloletnie doświadczenie które posiadamy nie tylko w produkcji  ale także w e-handlu sprawia iż zawsze dokładamy wszelkich starań by rośliny które trafiają do Państwa były zawsze starannie zapakowane, dobrze zabezpieczone przed przesuszeniem oraz by się przyjmowały w 100%.

Kupując w naszym sklepie internetowym kupują Państwo bezpośrednio od producenta bez zbędnych pośredników podwyższających ceny produktów, dlatego nasze sadzonki są zawsze w najlepszej jakości i w najniższych cenach.

Rośliny można nabyć zarówno u nas na miejscu w szkółce jak i poprzez sprzedaż internetową.

Ponieważ jesteśmy producentem przy zamówieniach hurtowych zawsze istnieje możliwość negocjacji ceny, w tym celu należy się z nami skontaktować pisząc maila lub dzwoniąc pod wskazany numer telefonu. 

Życzymy Państwu przyjemnych i udanych zakupów.

pozdrawiamy floora.pl